Firemné označenie auta

Ďalej zákon (doplň link) určuje, že firemné označenie musí byť čitateľné a farebne odlíšené od podkladu. Obsahovať má meno, adresu sídla a kontakt na prevádzkovateľa automobilu. Musí byť pripevnené napevno, neodnímateľné. Iba na osobné auto využívané na TAXI službu je povolené odnímateľné, napr. magnetické.

 

Zvyčajne sa na označenie používajú samolepky alebo tabuľky, pripevnené na predné dvere automobilu z oboch strán, prípadne na kapotu, zadné okno či čelo karosérie, podľa typu vozidla. 

 

 

Na predné dvere, prípadne aj na kapotu..
 

 

... nalepiť samolepku je ten najrýchlejší spôsob. Text môže byť vyrezaný z fólie alebo vytlačený na podkladovej samolepke a zalaminovaný na ochranu proti UV žiareniu a oteru pri umývaní.

 

viac

 

 

 

Pre nákladné autá, špeciálne vozidlá a pracovné stroje..
 
 
... vyhláška doplňuje, že okrem označenia na dvere sú nutné aj špeciálne reflexné (odrazové) pásiky na boky a tabuľky na zadnú kapotu či korbu vozidla. Sú presne špecifikované a všetky informácie k nim si môžete pozrieť  TU. 

 

objednať reflexné značenie

 

 

 

TAXI služba..
 
(+obrázok)

 

... si môže uplatniť výnimku a použiť označenie na magnetickej fólii. Výhododou je odnímateľnosť, ale nevýhodou, že vám pri rýchlej jazde, najmä pri umiestnení na zaprášenú kapotu, môže uletieť. 

         

 

Kontaktujte nás

Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Darčeky, pečiatky:
(foto, scan a pod.)
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia